0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Baza wiedzy

Andżelika Knajder – Kim jestem?

Nazywam się Andżelika Knajder – jestem Polką, która od 31 lat mieszka w Niemczech.
Od ponad 16 lat jestem związana z firmą produkującą materace na rynek niemiecki oraz europejski. Podczas swojej pracy poznałam różne technologie produkcji materacy – przedmiotu odkrywającego w życiu codziennym ważną rolę, którą postaram się pokazać.

Z czasem praca w branży materacy stała się moją pasją. Przez wiele lat testowałam produkty jakie ma do zaoferowania rynek polski, a wynikami moich badań postanowiłam podzielić się z Państwem. Moje długoletnie doświadczenie, znajomość branży i rynku pozwoliło skompletować ofertę wysokiej jakości produktów zaprojektowanych specjalnie by spełniać indywidualne oczekiwania Klientów. Zapraszam do mojego sklepu internetowego – Strefa Komfort, gdzie każdy może znaleźć materac idealny właśnie dla niego. Oferujemy możliwość doradztwa przy wyborze modelu i nie tylko…

Tysiące zrealizowanych zamówień, przychylne opinie klientów, lekarzy, instytucji certyfikujących i pozytywne wyniki badań dermatologicznych są najlepszym dowodem na to, że jakość produktów dostępnych w Strefa Komfort jest gwarancją zadowolenia i komfortowego wypoczynku. Kładziemy bardzo silny nacisk na indywidualny aspekt każdego zamówienia – idealny materac dobrać można tylko poznając wcześniej przyzwyczajenia Klienta i jego dolegliwości. W wyborze stosownego produktu Państwa asystentami są osoby z długoletnim doświadczeniem w branży.

 

 

 

Wróć do listy

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY