0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Materace dziecięce

Każdy materac dziecięcy, który znajduje się w naszym asortymencie, to idealna propozycja skierowana nie tylko do maluchów, ale także do młodzieży. Budowa materaca o wyjątkowo delikatnym profilu pozwala na punktowe i ortopedyczne podparcie całego ciała. Dodatkowo samo wykonanie – producentem jest tu niemiecka i renomowana w tej branży firma – stoi tu na bardzo wysokim poziomie, zarówno pod względem precyzji, jak i jakości użytych materiałów potrzebnych by stworzyć odpowiednie materace dziecięce.

Tym co wyróżnia każdy materac dziecięcy, który znajdą Państwo w naszym sklepie, jest jego odpowiednia miękkość, która ukołysze do spania nawet najbardziej obdarzone energią dziecko. Za efekt ten odpowiada między innymi tzw. pianka hybrydowa, która podczas korzystania z materacy dziecięcych idealnie harmonizuje się z kształtem ciała malucha. Odciąża mięśnie, relaksuje i przynosi zdrowy i spokojny sen – o takich produktach mówi się, że są ergonomiczne.

Materace dziecięce, które pragniemy Państwu dziś zaproponować, posiadają jeszcze wiele innych zalet (szczegóły znaleźć można w opisie każdego z nich). Z najważniejszych niuansów można by tu zatem wymienić między innymi:

  • możliwość prania ich pokrowca,
  • antyalergiczną strukturę materiału, z którego zbudowany jest każdy nasz materac dziecięcy,
  • 5 lat okresu gwarancyjnego,
  • doskonale zaprojektowana cyrkulacja powietrza oraz odprowadzanie wilgoci.

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY