0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Formy płatności

Klientom naszego sklepu oferujemy następujące formy płatności:

  • przelew tradycyjny/przedpłata,
  • serwis Dotpay,
  • system ratalny,  
  • za pobraniem.  

Przy płatności o przelewie tradycyjnym, wypłaty należy wykonywać na numer rachunku bankowego firmy strefakomfort.pl – Andżelika Knajder w PKO Wejherowo. W tytule przelewu podaj numer zamówienia. Faktura za opłacony produkt zostanie wygenerowana po zaksięgowaniu i realizacji zamówienia. Powiadomienie o otrzymaniu kwoty zostanie wysłana na maila.

Najszersza oferta na rynku to płatności wykonywane za pośrednictwem systemu Dotpay, są one bezpieczne i wygodne.

System ratalny jest oferowany przez serwis Dotpay, który współpracuje z Alior Bank i mBank. Zakres kwot, dla których kupujący może otrzymać pożyczkę to 300 zł – 20 000 zł, a okres spłaty rat może wynosić od 3 miesięcy do 3 lat.

Forma płatności za pobraniem jest bardzo atrakcyjną opcją, która oferuje dodatkowe zaufanie w firmę. Płatność, która jest u nas związana z dodatkową opłatą (25,00 PLN) reguluje odbiorca u kuriera.

 

 

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY