0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Materace kieszonkowe

Materace kieszonkowe są gwarantem długiego okresu użytkowania. Fakt ten zawdzięczają one swojej konstrukcji zbudowanej na bazie sprężyn zamkniętych właśnie w tzw. kieszonkach. Takie rozwiązanie sprawia, iż kładąc się na nich do spania nie czujemy ich metalowej natury, a zamiast tego otrzymujemy prawidłowe podparcie dla wszystkich odcinków ciała. Nie da się ukryć, że to właśnie najbardziej luksusowe modele tychże produktów oparte są właśnie na takiej budowie – np. materace prezydenckie.

Oferowane przez nasz sklep materace kieszonkowe wniosą do Państwa domu nie tylko wysoką jakość wykonania, ale także zdrowy, w pełni relaksujący sen. Również i tutaj – jak w wielu innych materacach w naszej ofercie – użytkownik otrzymuje możliwość złożenia zamówienia na konkretny wymiar, wyboru jednej z opcji standardowych wielkości oraz zakupu materaca o najbardziej odpowiadającej mu klasie twardości.

Materace kieszonkowe to niewątpliwie również rozwiązanie o właściwościach ortopedycznych. Odpowiednie zagęszczenie sprężyn (nawet 1000 na metr kwadratowy) pozwala tu na kompleksowe zadbanie o właściwe podparcie kręgosłupa na każdym z jego odcinków. Wszelkie inne i bardziej szczegółowe informacje znajdą Państwo w karcie każdego z naszych produktów. Na wszystkie materace kieszonkowe do spania udzielamy 10-letniego okresu gwarancji!

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY