0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Materace lateksowe

Materace lateksowe zapewniają naturalne podparcie dla kręgosłupa, ale również posiadają właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Ta innowacyjna technologia stanowi więc doskonałe odzwierciedlenie tego, czego szukają nasi klienci – zdrowego snu. Z pomocą konstrukcji wykorzystującej ten rodzaj surowca możemy również zaproponować Państwu różny stopień twardości naszych produktów, jeszcze lepiej dostosowując je do indywidualnych potrzeb klientów poszukujących materaca lateksowego.

W naszym asortymencie materacy lateksowych posiadamy nie tylko szeroka gamę wymiarów oraz wysokości produktów, ale także modele dedykowane, np. dla sportowców. Odwiedzając nasz sklep internetowy mają Państwo zatem pewność, że jesteśmy w stanie dopasować produkt, do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Materac lateksowy do spania to już nie zwykły zakup – to bardziej inwestycja w zdrowy sen.

Wśród rodzaju wkładów, jakie otrzymują nasze materace lateksowe, wyróżniamy:

  • naturalny lateks,
  • materiał hybrydowy (żelowo-piankowo-lateksowy),
  • zwykły lateks.

Każdy materac lateksowy jest tu ponadto sprzedawany w antybakteryjnym pokrowcu oraz obejmuje go 10 lat gwarancji!

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY