0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Materace na wymiar

Materace na wymiar - Sklep internetowy

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania lub utworzenia spersonalizowanej oferty (mój sklep internetowy oferuje również materace na wymiar). Zapewniam profesjonalne doradztwo oparte na doświadczeniu, które zdobyłam podczas długoletniej pracy w branży. 

Kontaktując się ze mną mają Państwo pewność, że zamówione zostaną najlepsze materace. Sklep internetowy, który prowadzę, skupia się bowiem nie tylko na zasięgu oferty oraz jej różnorodności, ale przede wszystkim na satysfakcji klientów, którzy zdecydują się dokonać w nim na zakupów. Czy więc będą to nasze materace piankowe, czy lateksowe, czy też jeszcze inne materace na wymiar, mają Państwo gwarancję, iż będzie to dobra inwestycja.

Sklep internetowy, którego obsługą się zajmuje, posiada w swojej ofercie nie tylko materace różnego typu, ale także stelaże, na których mogą je Państwo umieścić. Oczywiście są one dopasowane do wielkości standardowych produktów dostępnych w ofercie, jeśli jednak klient posiada już stelaż, to na pewno warto zainteresować się między innymi niestandardowymi materacami na wymiar – dobry i komfortowy sen jest rzeczą bezcenną!

Tel.: 58 671 37 40       Kom.: 503 975 781
pon-pt:   9:00-21:00       sob:   9:00-18:00
info@strefakomfort.pl

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY