0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Materace hotelowe

Obiekty działające w branży noclegowej ocenia się nie tylko na podstawie uprzejmości obsługi, czy wyposażenia pokoju, ale również (a może przede wszystkim) w oparciu o wygodę snu, jaką powinny gwarantować materace hotelowe. W naszej ofercie dbamy więc nie tylko o potrzeby klienta indywidualnego, ale także właśnie hoteli, moteli i innych opcji, w ramach których można wykupić nocleg.

Nasze materace hotelowe spiszą się idealnie zarówno w obiektach oferujących średni standard noclegu, jak i w gustownie urządzonych i wysoko cenionych apartamentach, od których oczekuje się przecież, że staną się na te kilka dni wręcz oazą idealnego relaksu. By sprostać tak różnemu zapotrzebowaniu przygotowaliśmy dla Państwa kilka opcji do wyboru, wśród których znalazły się między innymi:

  • materac hotelowy wykonany z doskonałej jakości pianki hybrydowej,
  • apartamentowy materac hotelowy,
  • królewski materac hotelowy (lateksowy).

Poza tym nasze materace hotelowe oferują Państwu różny stopień twardości, szeroką gamę rozmiarów, możliwość zamówienia na wymiar, wieloletnią gwarancję, właściwości terapeutyczne oraz hipoalergiczne. Wszystko to w atrakcyjnej cenie, z opcją profesjonalnego doradztwa i z możliwością dostosowanai oferty naszych materacy pod danego klienta.

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY