0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Materace sportowe

Jeśli szukasz materaca, który daje duży komfort wypoczynku, ale jednocześnie tworzy higieniczne warunki do spania, zdecyduj się na materace z kategorii „Sportowe”. Dzięki nim odkryjesz zupełnie nową jakość snu.

Dla nas najbardziej liczy się zadowolenie klientów – zwłaszcza takich, którzy mają duże wymagania. Do takich można zaliczyć z całą pewnością osoby, które na co dzień spędzają aktywnie czas. Dla nich powstała specjalnie kategoria materacy sportowych, czyli takich, które pozwalają na całkowity relaks po całodniowym wzmożonym treningu lub aktywności zawodowych.

Materace z tej kategorii to inwestycja na wiele lat. Pochodzą one od sprawdzonego i doświadczonego producenta materacy, który dąży do zachowania najwyższych standardów w tworzonych przez siebie produktach. Do wytworzenia materacy wykorzystano wyłącznie bezpieczne i przetestowane materiały, które posiadają szereg dodatkowych właściwości. To właśnie sprawia, że sen jest znacznie bardziej zdrowy i relaksujący.

Materace mają właściwości ortopedyczne, co oznacza, że ich struktura dostosowuje się do krzywizn ciała, ale jednocześnie stanowi doskonałe podparcie dla barków, kręgosłupa i lędźwi. Materace mają również właściwości antyalergiczne – to zasługa specjalnie dobranych materiałom i innowacyjnych technologii zastosowanych do produkcji materaca.

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY