0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Materace piankowe

Materace piankowe charakteryzują się wysoką elastycznością i indywidualnym dostosowywaniem się do każdego kształtu ciała przy optymalnej przewiewności. Zawdzięczają to one swojej budowie opartej, jak sama nazwa wskazuje, na odpowiednio dostosowanej pod względem twardości piance. Odpowiednio dobrany materac piankowy może, więc znaleźć swoje miejsce zarówno w pokoju dziecięcym, jak i na łóżku w stylowym apartamencie.

Chcąc zapewnić Państwu jak najbardziej różnorodną ofertę, kompleksowo trafiającą w potrzeby klienta, zdecydowaliśmy się podzielić nasze materace piankowe do spania ze względu na:

  • ich wymiary,
  • ich stopień twardości,
  • ich przeznaczenie (np. do SPA, czy też materac piankowy dla sportowców),
  • rodzaj pianki, z której są zbudowane,
  • ich grubość (czyli wysokość).

Materace piankowe w ofercie naszego sklepu internetowego posiadają także sporą różnorodność, jeśli chodzi o cenę ich zakupu. Najdroższe z nich, zapewniające właściwy układ szkieletowy i mięśniowy dla ciała, posiadają również właściwości ortopedyczne. Wszystkie one są jednak idealnym rozwiązaniem dla alergików – kupując u nas materac piankowy zapewniają Państwo swojej rodzinie lub klientom obiektu noclegowego całkowicie zdrowy wypoczynek i spokojną noc!

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY