0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Stelaże

Stelaż do łóżka to druga, zaraz po materacu, najważniejsza część wygodnego wypoczynku. Stanowi on również elegancki element aranżacji, co doskonale widać na przykładzie każdej z naszych propozycji. Każdy stelaż pod materac, który znalazł się w ofercie prowadzonego przez nas sklepu internetowego, wykonany został z drewna bukowego, co zapewnia mu nie tylko wysoką jakość, ale i daje Państwu możliwość podziwiania bardzo estetycznej struktury tego surowca. Warto również dodać, że taki stelaż do materaca (jego listewki osadzone są w kauczukowych uchwytach) zapewnia także odpowiednią stabilność, wytrzymałość i amortyzację.

 

Materace mają przeróżne rozmiary, dlatego także i każdy nasz stelaż do łóżka musi się dostosować do ich specyfikacji. By to osiągnąć przygotowaliśmy dla Państwa do wyboru aż 20 różnych wielkości tego produktu, co pomnożone przez ilość modeli dostępnych w naszej ofercie daje niezwykle satysfakcjonujący wynik.

 

Każdy nasz stelaż do łóżka ma w sobie coś wyjątkowego. Oprócz szerokiej gamy rozmiarów możemy zaproponować naszym klientom między innymi:

 

  • stelaż pod materac bez możliwości regulacji,
  • regulowany manualnie stelaż do materaca,
  • stelaż pod materac regulowany elektrycznie,
  • stelaż do materaca składający się z 28 lub 44 listewek.

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY