0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne reagują na ciepło wydzielane przez nas podczas wypoczynku i zapewniają zarówno idealne podparcie naszego ciała, jak i zdrowy sen. Produkty z tej kategorii są niczym spełniona obietnica o odpoczynku i właściwych warunkach do regeneracji energii na kolejny, intensywny i pełen wrażeń dzień. Materac termoelastyczny do spania to jednak przede wszystkim doskonałej jakości materiały użyte do jego stworzenia oraz duża gama rozmiarów – wykonujemy je również na wymiar.

Niektóre modele materacy termoelastycznych dostępne w tej kategorii mają również właściwości ortopedyczne, ważne szczególnie dla tych z naszych klientów, którzy mają problemy z kręgosłupem lub cierpią na jego bóle na skutek częstego i ciężkiego wysiłku fizycznego. Poza tym różnorodność tej części naszego asortymentu (a tym samym kompleksowe dopasowanie do Państwa wymagań i potrzeb) zapewniają tu:

  • szeroka rozpiętość cenowa dostępnych modeli (materac termoelastyczny to produkt na każdą kieszeń),
  • modele dla sportowców i warianty ekskluzywne,
  • zróżnicowana wysokość materacy do spania,
  • zróżnicowany typ wkładu.

Materace termoplastyczne z naszej oferty posiadają również 10-letni okres gwarancyjny. Ich antyalergiczny skład oraz możliwość łatwego prania pokrowca to dodatkowe atuty, jakimi może pochwalić się nasz sklep internetowy. Zajmując się dystrybucją tychże produktów zwracamy również uwagę na poziom doradztwa i obsługi naszych klientów – najlepszy materac termoelastyczny kupią Państwo właśnie u nas!

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY