0
Wartość koszyka: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń! +48 586 713 740

Materace zdrowotne

Materace na kręgosłup: przeciwodleżynowe, zdrowotne i lecznicze

Materace zdrowotne, to wyrób medyczny o najnowszych standardach - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017

Kiedy mówimy o materacach zdrowotnych, to mówimy o materacach do spania, które są poparte poważnymi testami (świadectwa i testy kliniczne). W naszym przypadku wszystkie testy odbyły się w Niemczech i zostały wydane przez Niemiecki organ państwowy. Po szczegóły odnośnie materacy leczniczych na kręgosłup zapraszam do odpowiednich artykułów w Bazie wiedzy.

Pod nazwą materace zdrowotne koncentrujemy się na materacach do spania - przeciwodleżynowych, które stosujemy w terapii bólu w zależności od stopnia odleżyn. Dodatkowo posiadają one również właściwości ortopedyczne i mikroklimatyczne.

Materace lecznicze na kręgosłup: rehabilitacja w formie profilaktyki

Materace lecznicze na kręgosłup zaprojektowano specjalnie z myślą o aspekcie ortopedycznym. Działają profilaktycznie oraz pomagają zapobiegać zwyrodnieniom kręgosłupa i nie tylko. Ich odpowiednie profilowanie, stopień twardości oraz budowa sprawiają, że każdy materac do spania znajdujący się w tej kategorii, to doskonały produkt np. dla osób cierpiących na bóle pleców oraz spowodowane tym problemy z zasypianiem.  Co znaczy materace rehabilitacyjne, proszę zapoznać się z artykułem w Bazie wiedzy. 

W ofercie mamy materace lecznicze, materace zdrowotne, materace na kręgosłup, materace rehabilitacyjne, materace ortopedyczne, które możemy w miarę możliwości dopasować pod wymiar stelaża. Zachęcamy do kontaktu by poznać szczegóły. Zapraszamy do zakupów!

 

Zobacz materace

Komfort o jakim nie śniłeś

Zamień swoje sny w rzeczywistość razem z produktami Strefa Komfort. Postanowiliśmy sobie więc za cel pomóc Państwu w satysfakcjonującym wyborze, który będzie gwarantował między innymi odpowiednią twardość materaca.

Jak wybrać najlepszy materac?Obejrzyj film

Baza wiedzy

Dzięki poradom zawartym w naszych artykułach dowiesz się jak zadbać o zdrowy sen i kręgosłup. Twardość materaca, jego budowa, a nawet grubość mogą mieć ogromny wpływ na jakość snu. Relaks ciała podczas każdej nocy powinien odbywać się w jak najbardziej dogodnych warunkach, dzięki którym mięśnie mogą się regenerować, a organizm regulować swoją pracę i uzupełniać zapasy energii na cały kolejny dzień.

Kontakt z nami
+48 503 975 781 info@strefakomfort.pl

Strefakomfort.pl 
Angelika Knajder
Ohmstrasse 19
D-45711 Datteln
NIEMCY